Sahil Evden Eve Nakliyat

Uzman Ekspertiz

Nakliyat sektöründe en önem verilmesi gereken konulardan bir tanesi de ekspertiz hizmetidir. Sizde uzman ekspertizler tarafından alacağınız fiyat ile bütçe planlamanızı en iyi biçimde yapabilirsiniz. Bir telefonunuz ile eden eve nakliyat hizmeti için Türkiye’nin her yerine ekspertiz hizmetini talep edebilirsiniz. İstanbul dışı ekspertiz hizmeti için lütfen detaylı bilgi isteyiniz .
İyi bir ekspertiz hizmeti almak istiyorsanız lütfen iletişim bilgilerimiz ile bizimle irtibata geçin . En kısa zamanda ev yada işyerinizde profesyonel ekspertiz raporu çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz.
Ekspertiz sırasında belirlenen en önemli konular
1. Eşyalarınızın miktar ve büyüklüklerinin belirlenmesi ile sigorta bedelinin hesaplanması
2. Kaç kişi tarafından taşınacağının belirlenmiş olması
3. Araç yeterliliği ve ya kaç araç ile taşınacağı
4. Eşyalar için ne kadar ambalaj malzemesi kullanılacağı
5.Taşınılacak olan mekanın konumu , asansör olup olmadığı , kat sayısı ,
vb. bir çok değerlendirme ile en iyi ekspertiz raporu tarafımızdan size sunulacaktır. Tüm verilecek hizmetler ile ilgili size en detaylı fiyat teklifi sunulacaktır. Görmüş olacaksınız ki Sahil EvdenEve Nakliyat diğer evden eve nakliyat firmalarına kıyasla hizmet kalitesi ve fiyatlandırma açısından bütçenize uygun olan fiyatı sunacaktır.
Siz de Sahil EvdenEve Nakliyat firmasının referansları arasında yer alın, sonraki tüm taşıma işlemlerinizde daha uygun fiyatlarımızla evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanın.

Share Button